Terminarz: Klasa B 2017/2018, grupa: Legnica I, Klasa B 2017/2018, grupa: Legnica I Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
20 sierpnia 2017
Perła Potoczek 4:0 Amator Wierzchowice 11:00
Viktoria Borek 2:4 Kłos Moskorzyn 11:00
Tęcza Kwielice 4:0 Kupryt 02 Sucha Górna 11:00
Sparta Przedmoście 8:4 LZS Koźlice 11:00
GLKS Gaworzyce 4:7 LZS Ostaszów 11:00
Odra Grodziec Mały 3:1 Zryw kotla 11:00
27 sierpnia 2017
Amator Wierzchowice 1:3 Zryw kotla 11:00
LZS Ostaszów 1:0 Odra Grodziec Mały 11:00
LZS Koźlice 2:2 GLKS Gaworzyce 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3:2 Sparta Przedmoście 11:00
Kłos Moskorzyn 1:0 Tęcza Kwielice 11:00
Perła Potoczek 0:4 Viktoria Borek 11:00
3 września 2017
Viktoria Borek 3:3 Amator Wierzchowice 11:00
Tęcza Kwielice 1:4 Perła Potoczek 11:00
Sparta Przedmoście 1:2 Kłos Moskorzyn 11:00
GLKS Gaworzyce 5:3 Kupryt 02 Sucha Górna 11:00
Odra Grodziec Mały 1:4 LZS Koźlice 11:00
Zryw kotla 1:1 LZS Ostaszów 11:00
10 września 2017
Amator Wierzchowice 4:7 LZS Ostaszów 11:00
LZS Koźlice 3:5 Zryw kotla 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 3:1 Odra Grodziec Mały 11:00
Kłos Moskorzyn 1:0 GLKS Gaworzyce 11:00
Perła Potoczek 6:5 Sparta Przedmoście 11:00
Viktoria Borek 2:3 Tęcza Kwielice 11:00
17 września 2017
Tęcza Kwielice 2:3 Amator Wierzchowice 11:00
Sparta Przedmoście 2:2 Viktoria Borek 11:00
GLKS Gaworzyce 3:5 Perła Potoczek 11:00
Odra Grodziec Mały 0:10 Kłos Moskorzyn 11:00
LZS Ostaszów 4:0 LZS Koźlice 11:00
Zryw kotla 3:1 Kupryt 02 Sucha Górna 15:00
24 września 2017
Kłos Moskorzyn 1:0 Zryw kotla 11:00
Amator Wierzchowice 3:4 LZS Koźlice 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 1:2 LZS Ostaszów 11:00
Perła Potoczek 1:2 Odra Grodziec Mały 11:00
Viktoria Borek 3:2 GLKS Gaworzyce 11:00
Tęcza Kwielice 0:1 Sparta Przedmoście 11:00
1 października 2017
Sparta Przedmoście 4:6 Amator Wierzchowice 11:00
GLKS Gaworzyce 3:1 Tęcza Kwielice 11:00
Odra Grodziec Mały 2:4 Viktoria Borek 11:00
LZS Ostaszów 3:1 Kłos Moskorzyn 11:00
LZS Koźlice 6:4 Kupryt 02 Sucha Górna 11:00
Zryw kotla 2:0 Perła Potoczek 15:00
8 października 2017
Viktoria Borek 4:0 Zryw kotla 11:00
Amator Wierzchowice 3:1 Kupryt 02 Sucha Górna 11:00
Kłos Moskorzyn 5:1 LZS Koźlice 11:00
Perła Potoczek 4:4 LZS Ostaszów 11:00
Tęcza Kwielice 1:0 Odra Grodziec Mały 11:00
Sparta Przedmoście 2:1 GLKS Gaworzyce 11:00
15 października 2017
Zryw kotla 6:1 Tęcza Kwielice 11:00
GLKS Gaworzyce 4:2 Amator Wierzchowice 11:00
Odra Grodziec Mały 5:1 Sparta Przedmoście 11:00
LZS Ostaszów 6:3 Viktoria Borek 11:00
LZS Koźlice 4:4 Perła Potoczek 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna 1:3 Kłos Moskorzyn 11:00
22 października 2017
Amator Wierzchowice 2:2 Kłos Moskorzyn 11:00
Perła Potoczek 3:3 Kupryt 02 Sucha Górna 11:00
Viktoria Borek 4:2 LZS Koźlice 11:00
Tęcza Kwielice 1:4 LZS Ostaszów 11:00
Sparta Przedmoście 2:3 Zryw kotla 11:00
GLKS Gaworzyce 1:0 Odra Grodziec Mały 11:00
29 października 2017
Odra Grodziec Mały - Amator Wierzchowice 11:00
LZS Ostaszów - Sparta Przedmoście 11:00
LZS Koźlice - Tęcza Kwielice 11:00
Kupryt 02 Sucha Górna - Viktoria Borek 11:00
Kłos Moskorzyn - Perła Potoczek 11:00
Zryw kotla - GLKS Gaworzyce 14:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Następny mecz

11. kolejka Klasa B 2017/2018, grupa: Legnica I
29.10.2017, 14:00
Kotla
Zryw kotla - GLKS Gaworzyce
Zryw kotla GLKS Gaworzyce

Poprzedni mecz

10. kolejka Klasa B 2017/2018, grupa: Legnica I
22.10.2017, 11:00
Przedmoście
Sparta Przedmoście 2:3 Zryw kotla
Sparta Przedmoście Zryw kotla